In 2026 zijn Daniël & Annemarieke 20 jaar samen, of zoals ze zelf zeggen; gelukkig samen. Op 26 januari 2006 ontmoetten de twee elkaar voor het eerst bij een bijeenkomst over de toenmalige Veronica Radioschool aan de Larixlaan 1 in Hilversum. Sinds 1 december 2007 wonen Daniël & Annemarieke in Arnhem en mogen ze zich Arnhemmers noemen. Op 9 september 2009, 09-09-09, trouwden Daniël & Annemarieke en al gauw volgde een mooie huwelijksreis door de Middellandse Zee-omgeving. In 2012 betrokken Daniël & Annemarieke hun eerste koopwoning. In 2016 volgde gezinsuitbreiding met kater Sam. Ïn 2019 kwamen Noortje & Simon. En in 2022 kreeg de success story van Daniël een volgend, mooi hoofdstuk met zijn officiële indiensttreding bij IVO Rechtspraak. En in 2025 had Daniël de grote eer om deel te mogen nemen aan de NAVO-top 2025 in Den Haag. Dat waren enkele highlights van de afgelopen 20 jaar.
Het 20 jaar samenzijn wordt op een ontspannen manier gevierd bij Sanadome in Nijmegen, gevolgd door een smakelijke maaltijd bij Wereldkeuken Triavium, eveneens in Nijmegen.
Natuurlijk wordt het jubileum op 19 februari nog even dunnetjes over gedaan. Naast een shout-out in de uitzending van Sp!tsuur bij Studio Rheden gaan we vanavond ook nog even lekker eten bij Wereldrestaurant Atlantis in Arnhem.
